Drápkovi spiklenci slasti I. - TOMÁŠ KLUS

10. března 2015 v 12:30 | Drápek |  Hudba
Tímto článkem započnu novou řadu artiklů, které se budou vázat k tématu mích milenců. Je jich celá spousta, jen je škoda, že oni nemají ponětí o mé existenci. :D To je však začátek každé lásky! :)...tákže mám šanci! Juhú!
Jedná se o povídání, rozplývání se a dumání nad písněmi mích oblíbených zpěváků, kapel, či nad slintáním nad jimi samotnými. O:)
Dnešní první díl započneme králem mého hudebního ducha. Dámy a pánové prosím velký potlesk pro Tomáše Kluse!
Co tak říct o tomhle šikovném a velmi sympatickém písničkáři? Myslím si, že není nic, co byste o němuž dříve nevěděli.
15. května 2013 Tomáš oslavil své 27 narozeniny a pouhých pět dní před se mu narodila nádherná dcerka Josefínka. Se svou milovanou Tamarou, kterou si ve stejném roce také vzal, Josefínku vychovávají k lásce. Tak jako k tomu byli předurčeni Oni dva.
Něco z teorie. :)
V roce 2002 získal zlatou medaili v moderním pětiboji, tudíž díky vrcholovému sportu přesídlil do Prahy. V roce 2007 vyhrál s písní Dopis pěveckou soutěž Czechtalent ve Zlíně. Tentýž rok napsal a nahrál hudbu pro film Anglické jahody a se svým spoluhráčem Jirkou Kučerovským vystupoval jako předskokan skupiny Chinaski. O rok později vydal své první album Cesta do záhu(d)by. V roce 2009 vydal druhé album Hlavní uzávěr splínu a spolu s ním vyšel i jeho první zpěvník "Já, písničkáŘ", obsahující písně z prvního a druhého CD. Zpěvník mimochodem moc doporučuji. :)
V září 2012 úspěšně ukončil studium herectví na DAMU. Šikulka můj! :) V roce 2010 se stal zpěvákem roku hudebních cen Óčko a Anděl. V letech 2011 a 2012 získal stříbrného a zlatého Českého slavíka. Podporuje také charitativní projekty.

http://media.novinky.cz/349/423493-original1-40glx.jpg
Mé srdce svázal zejména svými texty, které mi mnohdy promlouvají z duše. Plus hudba dodávající pocit všemocnosti. ÁÁÁCH! Nejde neposlouchat. Krásným bonusem se stává pohled na blonďatého fešáka, který se usmívá na každou fanynku a dělá vše proto, aby dostala co chce. Většinou je to podpis a fotka. Ale až přijde čas, kdy mu budu moci JÁ pohlédnout zblízka do očí, tak ho jen obejmu a povím mu, že je načase poznat tu pravou lásku semnou. Né :D To samozřejmě neudělám, vždyť má tak úžasnou ženu a mimčo. :) Obejmu ho a řeknu mu, že mi dělá radost klučina jeden. Ať zpívá jako o život dál a Jirku Kučerovského také obejmu...a prostě je vychválím, že jim nezbude nic jiného než psát texty a skládat hudbu do úmoru. :D Příjemné to bude setkání. :D
http://files.oklusovi.webnode.cz/200000393-4ccef4e768/534618_379321882150827_1675518881_n.jpg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama