Drápkovi spiklenci slasti II. - ZRNÍ

10. března 2015 v 12:35 | Drápek |  Hudba

Dámy a pánové! Dovolte mi, abych Vám představila naprostou slast, kterou denně dopřávám svým uším, srdci, očím, tělu, duši a v podstatě všemu, co se semnou váže...Ano, ani rodina tomu neuteče. :)Prosím potlesk pro kapelu ZRNÍ!

Lehce pozoruhodné jméno kladenské kapely hrající FOLK ROCK napovídá, že skupina svými texty nejen vybízí k zamyšlení nad vícesmyslností, ale poukazuje též na rovnocennost s námi, obyčejnými "smrtelníky". Držitelé Anděla za Objev roku jsou Jan Unger (zpěv, kytara, flétna), Jan Juklík (kytara, zpěv), Jan Fišer (housle, zpěv), Jan Caithaml (baskytara, zpěv) a Ondřej Slavík (bicí, akordeon, beatbox, zpěv).

A co o sobě sami prozrazují?
"Na hudbě nás baví objevovat nový možnosti a kombinace. Hrát si, bejt spolu v hudební krajině, kterou společně vytváříme. Baví nás zkoumat, vyjadřovat a sdílet svý pocity. Většina našich písniček vzniká společnou improvizací. Na outfit sere pes. Zrní je hra, kladenskej uhelnej zen."

Zrní spolu hraje od 23.6.2001 a pořád ve stejném složení. Prozradili, že by hudbou rádi šířili chuť pozorovat, fascinovat se, brát život jako hru, intenzivní zážitek, jako takový povídání dílků jednoho celku. Povídání vůněma, očima, tvarem, zvukem...
Svými texty a názory mě mocně inspirují k tomu, abych se v životě nebála projevit. Ukázat co je ve mě, ukázat svou lásku, protože když to není zlý pocit, či myšlenka, tak bude vždy jen odměněn/a. :) Zrní mě naučili hrát si se vším možným, ať už je to servírování snídaně, nebo zápisky do sešitu.
S JEJICH HUDBOU V UCHU JE SVĚT LEPŠÍM MÍSTEM. JE NEJKRÁSNĚJŠÍM MÍSTEM...
MILUJI ZRNÍ! JÍM HO KAŽDÝ DEN!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Artis Artis | Web | 12. března 2015 v 16:32 | Reagovat

První člověk co poslouchá Zrní! Není možné! Je to skvělá kapela, u které ráda sedím a jen přemýšlím. Přemýšlím o možném, nemožném, o světě i minulost. Člověka jejich hudba naplní, nabudí ale i rozesmutní.

Jdu si hned pustit nějakou skladbičku.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama