Červenec 2015

Zase v něčem plavu...

8. července 2015 v 15:25 | Drápek |  Mé (S)myšlenky
"Pamatuj, když odpouštíš, léčíš…
a když necháváš věci jít, rosteš."

Ihned na úvod bych se chtěla omluvit za neaktivitu. Za poslední měsíc a kousek se událo tóólik věcí, že ani netuším jak začít. Zkusím to třeba následným poučením, které ke mě přišlo: Svět je nespravedlivý. Přesněji řečeno lidé jsou nespravedliví, ale přesto se vždy najde někdo, kdo ocení snahu a uvidí to nejlepší z vás. :-)

A k tomu, co je nejlepší ve mě, jsem postupně přiváděna tou drahou osůbkou, která se mi "plete do cesty" už skoro dva roky. :-) Pomalu cítím, jak se díky němu měním. Říká se, že abychom změnili svůj vnější život, je třeba změnit svůj vnější pohled na svět. Myslíte, že je možné, aby to šlo i naopak? Já rozhodně! :-) Vcelku bych řekla, že si stačí užívat a vážit toho, co máme teď. Protože pak nám život začne přinášet to, co potřebujeme nejvíc. Nebo koho...♥

Dále se s vámi musím podělit o životní mezník, který mi otevřel oči. Těch věcí se událo v pár dnech tolik najednou a všechny k něčemu vedly. "Přání se skutečně plní," problesklo mi ihned hlavou. Bylo mi totiž jednou osobou sděleno, že by bylo fajn sdílet nějaké ty city. Dost mě to vyvedlo z míry, jelikož o téhle osobě jsem kdysi snila a moc si přála jej mít. A teď po několika letech sám přijde. O splněných přáních mě nepřesvědčuje jen tato věc, ale denně je jich několik.
Například dnes jsem si moc přála, aby zapršelo a ono se tak stalo. Z jasné oblohy se vynořily mraky a deštík osvěžil mé znavené tělo.

Jistě, neříkám, že se dá ovládat počasí, ale vy jste jistě pochopili, co tím chtěl básník říci. :-)

Milujte se a smějte se!
https://asraarurkhan.files.wordpress.com/2012/01/lovers-shadow.jpg